Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Łóżko rehabilitacyjne to specjalistyczny sprzęt medyczny, stworzony z myślą o osobach długotrwale lub stale unieruchomionych. Jego główną funkcją jest zapobieganie pogorszeniu stanu pacjenta oraz poprawienie jakości jego życia. Łóżka rehabilitacyjne idealnie sprawdzą się podczas opieki nad obłożnie chorymi i pacjentami paliatywnymi – niezależnie od tego, czy będą one używane w placówkach medycznych, czy w zaciszu prywatnego domu. Czym więc kierować się przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego, aby niezawodnie i bezawaryjnie służył zarówno Tobie, jak i osobie potrzebującej? Wynajem czy zakup – jak rozwiązać problem zapotrzebowania na łóżko rehabilitacyjne tylko na określony czas? Jak funkcjonuje wypożyczalnia artykułów medycznych?

SKIB-MED – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Przed dokonaniem decyzji o zakupie bądź wynajmie łóżka rehabilitacyjnego, warto rozważyć kilka istotnych kwestii. Najważniejsze, te, które najczęściej decydują o podjęciu wyboru, opierają się na tle finansowym oraz obecnym stanie zdrowia pacjenta. Zakup sprzętu medycznego często wiąże się z dużymi kosztami, na które nie każdy może sobie pozwolić, i które często bywają ograniczone. Powinno się mieć również na uwadze wiek i stopień zaawansowania choroby pacjenta. Jeśli przyszłym użytkownikiem narzędzia jest osoba w podeszłym wieku, z niewielkimi szansami na powrót do samodzielności, być może dogodniejszym i bardziej opłacalnym wyjściem, jest skorzystanie z usług, jakie pełni wypożyczalnia m.in. łóżek rehabilitacyjnych i wszelkich artykułów pomocniczych. 

Profesjonalna firma SKIB-MED specjalizuje się w sprzedaży produktów medycznych, ortopedycznych, rehabilitacyjnych oraz środków pomocniczych. Sklep prosperuje również jako wypożyczalnia m.in. łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich czy schodołazów – w ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne wyposażenie medyczne. Wykwalifikowany, pełen empatii personel wesprze Cię na każdym etapie zakupu bądź wynajmu, aż po jego finalizację. Firma świadczy usługi w województwie lubelskim – głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Po więcej szczegółów wejdź na oficjalną stronę internetową sklepu SKIB-MED.pl i skontaktuj się z zespołem.

Zalety wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych to idealna alternatywa, sprawdzająca również się w przypadku opieki i pielęgnacji osób chorych, po wypadkach przejściowych z zaawansowanymi problemami motorycznymi. Specjalistyczne łóżka wspomagają i ułatwiają funkcjonowanie pacjentowi, poprawiając jego jakość życia m.in.:

  • zmniejszając ryzyko powstawania odleżyn
  • ułatwiając zmianę pozycji i wstawanie, dzięki możliwości regulacji wysokości poszczególnych części łóżka, jak i jego wysokości całkowitej za pomocą pilota
  • minimalizując ryzyko upadku, dzięki bocznym barierkom
  • dając możliwość samodzielnej zmiany pozycji, dzięki trójkątnemu wysięgnikowi.

Co więcej, specyfika i funkcjonalność łóżek rehabilitacyjnych wspomaga również opiekuna podczas wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych – zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy, znacznie odciążając kręgosłup. Postaw na wygodę i jakość produktu. Profesjonalna firma SKIB-MED udostępni Ci sprawdzony, bezawaryjny sprzęt medyczny. Wejdź na SKIB-MED.pl, sprawdź dostępne produkty i umów się na bezpłatną konsultację już dziś.