Biuro podróży East Travel – zaplanuj swój wyjazd integracyjny!

Każdy kompetentny pracodawca jest świadomy, jak istotną rolę odgrywa kooperacja i zaufanie zwierzchników względem siebie. Efektywna współpraca i życzliwa atmosfera nie zawsze jest oczywista – zwłaszcza w miejscu pracy, gdzie funkcjonuje duży zespół i następuje częsta rotacja pracowników. Jak więc stworzyć zgrany zespół specjalistów, czujący się swobodnie w miejscu pracy i swoim towarzystwie? 

Zdecyduj się na wyjazd integracyjny z East Travel – biurem podróży z Lublina, figurującym w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod nr 7801.  Zaufaj firmie i przekonaj się, że będąc pod jej opieką, zarówno wyjazd, jak i etap organizacyjny przebiega w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. 

Wyjazd integracyjny – od czego zacząć?

Wiele możliwości, jeszcze więcej propozycji. Z racji, że wyjazdy integracyjne stają się coraz bardziej popularne, organizatorzy często gubią się we własnych pomysłach. Wówczas często zapominają, czemu, a przede wszystkim komu ma służyć wyjazd. Dlatego warto, już na samym początku wziąć pod uwagę upodobania, a w szczególności dyspozycyjność zespołu. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z East Travel – wesprze Cię na każdym etapie planowania.

Pamiętaj – wszystko zależy od miejsca

Wycieczka firmowa nie musi mieć ograniczeń terytorialnych. Najczęstszym kierunkiem jest region naszego kraju. Wówczas, aby zadbać o komfort w czasie podróży, warto wybrać miejsce oddalone około 200 km od miejsca wyjazdu. Natomiast jeśli twój zespół dysponuje większym zapleczem czasowym tj. od trzech do siedmiu dni – nie bój się wyjść poza schemat i zaskocz zespół wyjazdem za granicę. Po inspiracje oraz zapoznanie się z ofertami wejdź na stronę easttravel.pl.  

Co zaplanować, aby wyjazd stał się niezapomniany?

W tej kwestii warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu biura podróży. Przedstawiciele East Travel wiedzą, jak przedstawić miejsca, aby całkowicie oddać ich charakter. Dzięki temu uczestnicy mogą w pełni czerpać z możliwości miasta, rozkoszować się w jego dobrach i tworzyć wspólnie wyjątkowe wspomnienia. Zanim jednak zdecydujesz się na konkrety, warto zorientować się, co najbardziej interesowałoby przyszłych wczasowiczów. Mając tak solidną podstawę, łatwiej i świadomiej dokonasz wyborów związanych ze szczegółami programu. Biuro Podróży East Travel do każdego eventu podchodzi w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem – niech więc poniesie Cię fantazja!

Co z formalnościami?

Dzięki znajomościom wśród lokalnych agencji East Travel zapewnia noclegi, transfery oraz przeloty w najdogodniejszych dla Ciebie cenach. Nie musisz więc ingerować w kwestii:

  • rezerwacji noclegów
  • transportu
  • wyborze najdogodniejszych restauracji/klubów
  • planowaniu atrakcji.

Aby zapobiegać zbędnemu zamieszaniu, firma zapewnia również pilota i przewodnika wyjazdu. Kwestia ubezpieczenia również leży po stronie East Travel, dzięki współpracy z firmą ubezpieczeniową – TU Europa S.A. nr GT123/2021.

Zainwestuj więc w przyszłość firmy, zbuduj przyjemną atmosferę w pracy i zyskaj zgrany zespół. Połącz przyjemne z pożytecznym i osiągnij sukces na wyjeździe z East Travel.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.